To so danes dokazali naši košarkarji, ki jih že cela Slovenija tedne kuje med zvezde. Fantje so res odlično odigrali prvih 6 tekem, končali z izkupičkom 5 zmag in enega poraza, odigrali mojstrsko 3/4 četrtfinalne tekme, potem pa je vse krenilo navzdol. Zadnjih 5minut so izgubili dobljeno tekmo. Niso vodili za 3 točke, vodili so za 16. Tako sem razočarana ta trenutek nad reprezentanco, ker je bila sposobna tole tekmo visoko zmagat, ne pa izgubit. Nimam besed. Vseeno ste se izkazali, ampak sem verjela, da bomo višje. Eh ...