Glede tega so bile že "hude" besede na drugem blogu, pa se mi to ni zdelo tak problem. Ampak sedaj se je pa tole že tako razpaslo, da se meni res ne da vsakega prosit, če lahko berem njegov blog. Ne! Dost mam teh zaklenjenih blogov, katerih imam sedaj skoraj več kot pa javnih. Prav, nočete, da vsi vemo za vaše privat zadeve, ampak klinc, ko pa večina niti ne piše tok osebnih stvari. In potem se vse to še zaklene. Pač se prosi ljudi, da javno ne objavijo naslova vašega bloga, date naslov samo izbranim ... ampak zaklep? No ja, vsak ma pravico do svoje odločitve. Jaz vam dajem pravico, da zaradi mene lahko na vsak blog date link ... Really, don't care ;) Jezi me pa samo toliko, ker: 1. moram človeka prositi, da me povabi, kar sicer zelo nerada delam, ker se mi zdi, da tisti, ki hoče, da ga berem, me bo že sam dodal (hvala, Bučka ) ... tisti, ki me pa ne povabi, ga pa tudi ne bom prosila. Njegova odločitev. 2. imam vse bloge na zaznamkih, da mi ni potrebno vsak dan klikat na bloge, ampak samo pogledam na zaznamek, če je kaj novega. In, ko mi napiše, da ga ne more naložit, ga samo še brišem.
Sej vem kakšni bodo komentarji, ampak mi je vseeno. Ker me tole res jezi.