Kreacija mi odlično stoji, čeprav sem antitalent za slikanje same sebe, zato prilagam samo sliko kreacije. Ker sem dovolj visoka, pride obleka na sredino stegen, če jo raztegnem. Ima ogromen dekolte, čeprav ona pravi drugače. Ampak paše mi pa neverjetno. Čeprav sem bila skeptična glede tega. Vidim, da ona že ve. Slabo se vidijo pikice, ki so tako na levi kot na desni strani. Vse skupaj je kombinacija zelene, rožnate, ciklama in bele, ter srebrne in črne. Obleko popestri tisk s sliko manekenke
Bette Franke, katera je nek zaščitni znak moje prijateljice. Ne smemo pa spregledati modnega dodatka, ki je letos zelo IN - značke s
Pin-up girl.
Čeprav sem letos dobila zelo lepa darila, sem na tole obleko še posebej ponosna. Ker je osebna.
Han
ps: se oproščam, če je slika bolj švoh, ampak me svetloba matra.