Majke mi (to nisem pobrala od Gregorja z BARa, ampak je on od mene :P). Zakaj se je skenglalo Uli? Po vsej verjetnosti je krivec za to počutje poslušanje slovenske glasbe, katero sem bila prisiljena poslušat zaradi mojega "raziskovalnega" posta o polomih na slovenski estradi. To je pripeljalo do tega, da sedaj poslušam best of Mile Kitić. Sicer ne vem zakaj Mile, ampak Plavo ciganko je pač zimzelen. Se mi zdi, da me je v to nostalgično počutje, ker Mile me vedno spomni na Katjo, pahnil post v Goli pisarni. Tale pesem je pa za mojega kolega. Drugo leto mogoče pa res. Drugače pa hvala za kartico. Resnično lep filing, da nekdo misli nate ;)
Opa, da se pohvalim, da imam najlepše sončnice v rodnem selu in da imam neko specialno sorto, ki pač ni rumena, ampak vleče na oker. No, da se do konca odpre, jo poslikam in nalimam sem. Sončnice, moji otročki. Mummy is proud.