Ula je zelo ponosna na njen "pridelek" sončnic. Sicer mi je žal, da jih nisem poslikala prej oziroma vsaj zvečer, ko jim glave ne visijo tako navzdol in izgleda, da jih stradam in revčk nič ne zalivam. Ampak ni tako. Večina jih je že pri koncu "življenja", predvsem velike se zelo hitro obesijo. Medtem, ko pa moje majhne sončnice ponosno nastavljajo svoj cvet proti soncu. Obljubila sem slike, Tamala si jih je zaželela, evo vam jih ;)
Prva slika je prikaz celotnega korita, v katerem je najmanj 5 različnih vrst sončnic ter kale pod njimi (zato taka "praznina" na desni strani, saj so kale že odcetele - čudežno so mi cvetele 3x letos ... tako nežno roza, zadnja runda pa je bila močno rožnata). Od velike, srednje velikosti do tistih okrasnih (manjših), od enocvetnih do večcvetnih, od rumenih do rdečeoranžnih. Korito je bilo prej na balkonu, a ko smo odšli na morje, smo ga prestavili na vrt, da lažje babi skrbi za njih: