Spet sneži. Zopet petek zvečer. Ponovno odhajam na klubski večer. Vedno s podobno zasedbo, ker se z njimi počutim tako dobro.
Šla bo. Niti ne vem, kaj naj ji rečem, ker vem, da je to mogoče začetek nekaj tako lepega. A vseeno nisem jaz tisti, ki bi podpiral take stvari. Kilometraža je najslabša stvar za odnose. A če je volja, tudi kilometri splahnijo. Upam, da se bo zgodilo tisto, kar si najbolj želi.
Jezi me. Ker mi ne dovoli, da pozabim. Ko se že umaknem, pa me zopet spomni na vse. It hurts, you know? In nimam več volje to delat. Vsakič znova in znova.
Gredo mi na ***. Zakaj bivši od kolegic ne dojamejo, da nočemo nič z njimi? I don't do nekaj, kar je bilo s katerokoli izmed mojih frendic. Če bi bil dovolj kakovosten material, te verjetno ne bi pustila.