Vsakič znova si rečem, da je tole zadnje, kar bom napisala. Pa vsakič pišem znova.
Ona še vedno sanja o Makedoniji, o mojih pistacijah in o temu, da ji pruža ljubavi sve, srčece je z vsemi mislimi (vsaj pravi tako) na torkovi modni reviji, Ula se pa uči. No, vsaj trudi se učiti. Še nikoli se ni učila direktno z računalnika. Nekako ima navado hoditi po sobi in se dreti tisto besedilo, ki itak nima smisla. Sedaj pa sedi na svojem kvazi usnjenem stolčku in bere o lesu. In o premazih, zaščiti lesa. Les je lep. Skrbimo, da tak tudi ostane.
Živim študentsko življenje. S polno paro. Delam, trenutno imam tri službe, študiram, predavanja obiskujem, ko me prime, sprotno delo čaka, da zastara, prehranjujem se na bone, kitajska me ni videla v vsej moji restavrančni karieri tolikokrat kot v zadnjem času. Moja zadnjica se kljub zaužiti slabi hrani še vedno ni razlezla, čeprav že obupano kliče po telovadbi. Večere prevečkrat preživljam na sumljivih lokacijah.
Sreda je bila dan za frizerja, ki ga pa moji lasje niso videli. Dejan se je našel, a vseeno mi ni uspelo prilesti do njegovih čudežnih ročic. Deževen dan. Ravno pravšnji za potikanje po zakotnih prostorih Metelkove. Z mojo boljšo polovico in še dvema smo zavzeli klopco, ki nam je nudila zavetje pred dežjem. Po pol leta sem se vrnila na mesto zločina, tokrat brez njega. In kljub temu mi je bilo kul. Dan je bil pač tak. Tako turoben, a vseeno mi ni moglo nič pokvariti veselja.
Diyala res obvlada. Kar je tudi dokazala pred napol praznim SubSub-om. Škoda, res škoda, ker ima bejba zelo kvalitetno glasbo. Aja, pozabljam. Pravi slovenski oboževalec rap glasbe hodi na koncerte Murata & Joseja ter v Ultro na tako imenovane hip-hop partyje, kjer za glasbo skrbi DJ Cromatik. Sicer ne bi vedela kdo je ta DJ, če ga ne bi videvala v Jupitru. O moj bog, I really don't like him. Pač I don't do oranžni moški. Če mi zadiši oranžno, si olupim pomarančo.
Čeprav se res trudim učit, sem vseeno morala danes pobegniti v center. Špilala sem model. Dolce & Gabbana. It felt so good ♥
Če bi me nekdo danes vprašal, če bi morala ponovno izbirati, bi se vedno znova odločila enako. Ker včasih je potrebno izbirati. Nevtralno ni vedno najboljša rešitev. Švica pač ne paše vsakemu.