Končno, končno, KONČNO sem dočakala Frenkie-ja. In kot pravi Gola teta, čudeži se dogajajo. Koncert v štirki je bil orgazmičen. Niti ne najdem druge besede. Motilo me ni popolnoma nič. Od naskakovanja mojega, citiram Polono, seksi hrbta do paritvenega plesa nekega čupavca, ki me je dobesedno s svojimi gibi premaknil iz vhoda v dvorano do zidu, na katerem je bil naslonjen nek reperček :D. Enostavno sem stala tam, padla v popolno eksatazo in ga samo poslušala. In gledala. Čeprav se je cel koncert čohal po jajčkih (o moj bog, kaj mu je dogajalo v gatah, res I don't wanna know!). Fantje obvladajo in ne vem, kdaj sem bila zadnjič tako mokra (od plesa). Družba je pa vedno popolna. Potreba po ponovitvi je ogromna.
Sobota
Odlično. Kaj pa, pa niti ni važno. Zopet kavica v Kosezah, potem sprehod po Tivoliju in centru. Mrzlo. Ne maram toplih dopoldnevov in ledenih večerov. Ula še ni dojela, da je vohala Frenkieja pri šanku v štirki. Sej ne, da je mejhn, čokat, ampak tok hud glas, da se lahko samo z velikim nasmehom zibaš ob ritmih.
Nedelja
Večer at my place. Ula sama in je imela družbo. Malo sva se šli čira čara. Dejmo malo brati prihodnost iz kart. 4x isto vprašanje, 4x istih 12 kart. Vsakič znova, ko sem videla karte, me je stisnilo pri srčku. Sej človeku se prvič zdi zabavno, ampak ko pa 4x potegne ven enake karte, se pa malo zamisliš. Ali je res to samo moja energija, ogromna želja ali pa je treba samo počakati, da tehtnica neha tehtat in dojame? In stvari v kartah so zelo, zelo pozitivne. Mogoče preveč. Ampak I like it :D Mi pa ni bilo všeč, ko sem vprašala, kaj bo z nami. Na jok mi je šlo, ker vem, da se točno to bliža. In nočem tega. I love my girls :( Pozen večer mi je polepšalo sporočilo nekega moškega, ki mi je v sporočilcu napisal ljepoto. Tiste male podrobnosti, ki ti narišejo nasmeh na obraz.
WTF je z nekaterimi ljudmi?A se lahko začnemo učiti brat med vrsticami, ker določene stvari so zato, da se jih ne pove direktno, ker izgubijo čar?