<meta name='google-adsense-platform-account' content='ca-host-pub-1556223355139109'/> <meta name='google-adsense-platform-domain' content='blogspot.com'/> <!-- --><style type="text/css">@import url(https://www.blogger.com/static/v1/v-css/navbar/3334278262-classic.css); div.b-mobile {display:none;} </style> </head><body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar/690642737755519268?origin\x3dhttp://bejbika.blogspot.com', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>


26. 10. 2008 @ 20:09

Hip hop infuzija

Zakaj oktober ni oktober in zakaj se vreme ne odloči ali bo jesen ali pomlad?
Ko zjutraj diši po snegu, se dopoldan prebudiš v sončno jutro, kar je v Ljubljani velika redkost, ampak ko pa sonček zasije, pa sije z vso močjo. In škoda zamuditi te prelepe trenutke na ljubljanskem svežem zraku.
Ljubljana je vedno lepša, čeprav so jo preplavile gruče študentov, ki so vso oliko pozabili v svojih rodnih krajih.

Bernarda Žarn fatalka? V Sloveniji še vedno niso dojeli, kaj sploh pomeni femme fatale. Verjamem, da med pestro konkurenco (Ula Furlan, Ota Roš, Nuška Drašček, Sabina Remar, Iris Mulej, Bojana Nenadovič Otrin, Erika Žnidaršič, Nuša Derenda) ni bilo težko izbrati Bernardo za usodno žensko. Ula, Ota, Erika, Nuša, gospa Cimerotič, Nuška - resno me zanima, kdo zaboga sestavlja to lestvico? Čudno, da se med kandidatkami ni znašala še moja "najljubša" slovenska estradnica, Manca Špik.
Sicer sem že lani premišljevala, kdo je sploh fatalna ženska v naši deželici, pa še vedno imam pred očmi Mišo Molk, ampak pred vsemi lepotnimi posegi, ki jih še vedno bolj ali manj neuspešno zanika.

Petek je bil tak dan. Za izi lutanje po prestolnici. Metelkova še vedno obvlada in Ortič še vedno smrdi. Kljub višjim cenam, se standard ne viša. Ko se v lastnem mestu počutiš kot tujec.

Kako lahko človek kar izgine? Se ne javi, izklopi telefon in meni nič tebi nič, izgine. Ja, super. Mogoče ta oseba pozablja, da ima nekje ljudi, ki jo pogrešajo in jih skrbi, ko se ne javi. In tega ji nikoli ne oprostim, ker taka neumna, brezglava dejanja pač niso opravičljiva. Tole ne. Ko se hočeš umakniti, povej, pa te noben bog ne bo teroriziral. Me zanima, kako bi se ta oseba počutila, če bi kateri izmed nas kar izginil. Verjetno ne ravno prijetno, kajne?

Sobota je bila namenjena iskanju prave lokacije za kavico. Sicer je v Ljubljani kar nekaj primernih lokalov, a žal le v nekaterih imajo prave cigarete.
Večer sem preživela na hip hopu.
Koliko nepotrebne energije nekdo (po)rabi name.
Ne morem preboleti slike, ko Polona voha neznanca in ta stopi nazaj in s hrbtom kresne Polono po nosu.
In ne morem pozabiti tistega nagajivega pogleda, ki mi ga je nekdo, ki ga ne maram, ves večer namenjal.
Zakaj, ko končaš z nekom, vsi kolegi, familija in ostali crap, ne zgine v paketu z njim? In potem se me nadleguje sredi Suba, ko se cel večer uspešno, ignorantsko izogibam ukvarjanju z njim. I don't care, kaj se s tabo dogaja in nočem ti razlagati svoje življenjske zgodbe. Ne mi špilat nekega kolega, ko pa nikoli nisva bila. Vse, kar imava, je par piv v Bosni in porcija najbolj mastnih čevapov.

Jelena a mi kej ne vemo?


Izjava tedna: Yo, beli Jose!

Odkrila sem Hamzo, tretji člen Disciplinske komisije. Verjetno en izmed boljših plat, kar sem jih v zadnjem času slišala.

Ne da se mi ukvarjat z vsakim, ki dvigne nos. Če komu kaj ne paše, naj me sploh ne petlja v svojo slabo voljo. Nimam časa in ne da se mi trošit moje energije na vsako sranje.

Blog pišem samo še za svojo dušo. Ko to mine, bo šel tudi blog. Ko enkrat povezava več ne bo delala, je samo zato, ker se nam več ni dalo.


Ula. | 2 komentar/ji.





O meni.

. Moje ime: Ula
. Moje mesto: Ljubljana
. Država: Slovenija


Linki.

. The Naked office
. sexy neighbour ;)
. iStockphoto
. Urbana Slovenija
. Kontrast
. Elle
. Cosmopolitan

Posti.

. Tebi ...
. Vikend
. Ko imaš "ustvarjalno" blokado, je najbolje pisati ...
. Pesem dneva
. Bologna
. We're just two lost souls swimming in a fish bowl
. Izjava dneva
. Sometimes they just don't understand
. Siva Ljubljana
. Kako ..


Arhiv.

. maj 2007
. junij 2007
. julij 2007
. avgust 2007
. september 2007
. oktober 2007
. november 2007
. december 2007
. januar 2008
. februar 2008
. marec 2008
. april 2008
. maj 2008
. junij 2008
. julij 2008
. avgust 2008
. september 2008
. oktober 2008
. november 2008
. december 2008


Moje stvari.

Naročite se na
Objave [Atom]

web tracker

Powered by Blogger