Po službeni zabavi, kjer je bil njihovo božično darilo za vse zaposlene, se mi Murko pojavlja vsak dan. In vsak dan znova se mu nasmejim. Dokler ga nisem videla v živo (no ja, videla bolj malo, ker je človek resnično majhen), se še dobro ne morem več norčevati z njega. Videla sem vse. In če se kdo spomni South parka, kjer je Cartman iztrošil čut za norčevanje iz drugih, tako je sedaj pri meni. Grozno. Amapk vsaka stvar, tudi Murko, ima eno dobro stran. Definitivno se bo poročil, tudi datum je že znan, kar vsakemu moškemu da upanje - "Če je Damjan našel svojo polovico, jo bom tudi jaz."*
*No ja, dejstvo, da je on pač "selebriti", pač spustimo ;)