10. 12. 2007 @ 20:52
Mmmm, ta je pa tak kot naš I.
Je sedaj jasno, zakaj tako rada hodim ob četrtkih na fax?
Miguel Angel Silvestre*
*Tamala ta je tut Silvester, pa mu nič ne manjka
Oznake:
mmmoški
Ula.
|
3 komentar/ji.
O meni.
.
Moje ime:
Ula
.
Moje mesto:
Ljubljana
.
Država:
Slovenija
Linki.
.
The Naked office
.
sexy neighbour ;)
.
iStockphoto
.
Urbana Slovenija
.
Kontrast
.
Elle
.
Cosmopolitan
Posti.
.
Išče se ...
.
Danes
.
Včeraj
.
Čolić - potrjeno
.
Še diham .. čeprav zelo težko ...
.
Sem vedela, da sem zgrešila fax
.
Facebook
.
Goljufija ali tipkarski škrat?
.
Pesem dneva
.
Neslana prvoapilska šala?
Arhiv.
.
maj 2007
.
junij 2007
.
julij 2007
.
avgust 2007
.
september 2007
.
oktober 2007
.
november 2007
.
december 2007
.
januar 2008
.
februar 2008
.
marec 2008
.
april 2008
.
maj 2008
.
junij 2008
.
julij 2008
.
avgust 2008
.
september 2008
.
oktober 2008
.
november 2008
.
december 2008
Moje stvari.
Naročite se na
Objave [
Atom
]