
Bejbe na faksuHaha, dragi moji arhitekti, vse dobre tete so vam ušle na FDV.
Dejmo dat gor eno pobudo, da se bojo arhitektke začele mal bol rihtat, kr mene kr glava boli ko grem po faksu.....
seveda obstajajo tud izjeme....1 al 2![]()
Oznake: osebno
Naročite se na
Objave [Atom]
