<meta name='google-adsense-platform-account' content='ca-host-pub-1556223355139109'/> <meta name='google-adsense-platform-domain' content='blogspot.com'/> <!-- --><style type="text/css">@import url(https://www.blogger.com/static/v1/v-css/navbar/3334278262-classic.css); div.b-mobile {display:none;} </style> </head><body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar/690642737755519268?origin\x3dhttp://bejbika.blogspot.com', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>


11. 12. 2007 @ 00:00

Čole

Jaz ne vem kaj je s to golo teto, ampak me prav maltretira, da ji povem, kako je bilo na koncertu.

Sobota je minila mirno. Moji lasje so se odločili, da se bodo skodrali in da jih bo mogoče še kako srbenje zagrabilo. Ula ne praskaj se, ker boš samo kakega vraga priklicala na lase. Če me pa srbiiii!!! Zravnali smo se, čeprav, ko sem stopila z avtobusa, je bilo stanje enako kot pred ravnanjem. Res pa je, da smo se ravnali samo pol ure. Glede na volumen mojih las je to ...
Prva sem spet. Sovražim čakati. Pride, gremo en krog, na vino (jebala vas kelnarca v oštirni, ki bi jo lažje preskočil kot obšel, je špilala ignoranco več kot pol ure, potem je pa še vsa živčna nekaj hotela tuliti name. Peh). Končno vino. Greje me. Končno pozabim na neko sumljivo pojavo moškega, ki se je drl Goooooriiiiii vatraaaaa!! in se na veliko ponujal dekletom za mizo.
Ok, gremo. Urša na vhodu. Enkrat letno bo držalo, da se vidiva. Se slišimo! Ja itak. Vzameva CD in greva dalje. Joj, spermiji. Zakaj se daje kondome samo moškim? Kaj pa, če bi si jaz zaželela vročega sexa z neznancem, ki pač nima kondoma, v mirni sobi, jaz pa varno sexam? Tudi ženskam se da kondom, dragi spermij. Zaščita!
No pa sva noter. Nekaj muči violino. In zja v mikrofon. nočem videti. Stojim za V.I.P. prostorom.
In pride in zapoje Goriiiii vatra!! Hahaha, spomnim se na črnega osebka iz kafiča.
In čakam in stojim, probam plesat, pred mano starejši par, verjetno zaliman za poden, na desni en par, ženska me vedno pogleda, ko obrnem glavo desno, na levi en težek jebec. Cel koncert sem spremljala njegovo pecanje. Mater, da znam odplesat njegov paritveni ples. John Travolta v Briljantini. Enkrat se me je dotaknil. Joj, nočne more. Pač ne maram majhnih, nabildanih moških, z močnimi obraznimi potezami.
Čakam prvo pesem. E, draga draga. Pesem me spomni na njo. Vedno, kjerkoli sem, pesem je njena. Mi2 in najin lokal. Glasba mi je všeč. Moti me bunda v roki, ampak uživam. Zibam se sem ter tja. in uživam sama v zvokih meni ljubih pesmi. Kristina, Ruška, Stanice itd.
Ti si mi u Krvi ni. Bo! Ne, ne bo! Ja, zadnja bo! Ma ne bo je, boš vidu. Ja, vedno je zadnja! Ma ne bo no.
In je bila. Prav zadnja. Pesem ima nekaj v sebi. Razneži te, postaneš mehak v kolenih, najraje bi se stisnil k nekomu ljubemu. Je ena izmed lepih ljubezenskih pesmi.
Ura je malo čez eno in gremo domov.
Koncert je bil res odličen, boljši bi bil, če bi bila brez bunde v rokah.
Fajn je bilo. Vse skupaj.
Za vse kranjske kolege, ki so bili v Bufu na Dadidazu - Dadidaz s skupino nastopa na Silvestra v Motelu Medno ... (malo reklame)

Oznake:



Ula. | 11 komentar/ji.





O meni.

. Moje ime: Ula
. Moje mesto: Ljubljana
. Država: Slovenija


Linki.

. The Naked office
. sexy neighbour ;)
. iStockphoto
. Urbana Slovenija
. Kontrast
. Elle
. Cosmopolitan

Posti.

. Mmmm, ta je pa tak kot naš I.
. Išče se ...
. Danes
. Včeraj
. Čolić - potrjeno
. Še diham .. čeprav zelo težko ...
. Sem vedela, da sem zgrešila fax
. Facebook
. Goljufija ali tipkarski škrat?
. Pesem dneva


Arhiv.

. maj 2007
. junij 2007
. julij 2007
. avgust 2007
. september 2007
. oktober 2007
. november 2007
. december 2007
. januar 2008
. februar 2008
. marec 2008
. april 2008
. maj 2008
. junij 2008
. julij 2008
. avgust 2008
. september 2008
. oktober 2008
. november 2008
. december 2008


Moje stvari.

Naročite se na
Objave [Atom]

web tracker

Powered by Blogger