Uživam še zadnje tedne brezdelja. Čeprav mi vreme mori, ker se ne morem valjat po ležalniku na balkonu in svoj trebušček kazati sončnim žarkom, poskušam čim bolj nedelati. Spet ne vem, kaj sem počela prejšnji teden. Vem samo to, da nam je bilo lepo.
----------------------------------------------
Nikoli nisem mislila, da bom pisala o njemu. Ampak I just LOVE, LOVE, LOVEhis song. A jebat ga, fant je faca. Če bi me o mnenju vprašali pred dvema letoma, bi se verjetno smejala na njegov račun. Danes je moje mnenje drugačno. Razlogi niti niso pomembni. Vem samo to, če bi spadala pod občino Ljubljana - Moste, bi v nedeljo dobil moj glas. Razlogi so spet čisto osebni.
---------------------------------------------
Seli se. Po nekaj tednih poznanstva, danes iščeta stanovanje. Glede impulzivnih odločitev, sem skeptična. Tako kot o skokih iz ene veze v drugo. Samo dokaz, da človek ne zna biti sam. Ona je žal taka. Lansko leto, malo pred najinim koncem, je končala z njim, baje ljubeznijo njenega življenja. Od takrat si ni več podobna. Preletela je veliko cvetov. Sedaj je našla njega. Bojim se, da se bo ponovilo lansko leto. Vem pa, če jo še nekdo tako zlomi kot jo je on, da se ne bo pobrala. In tega me je strah, ker jo imam najraje na svetu.
--------------------------------------------
Kljub našim letom, se včasih obnašamo kot najstnice. Ne moti me. Nisem človek, ki bi 4h pred zabavo presedel pred ogledalom. Ne hodim v Asa, da mi bo nek moški, prenapihnjen, v Murini srajčki kupoval pijačo in potem tekel za mano in vpil: Cipa, samo za pijačo ti je šlo. Ne nosim svetlečih majčk z globokim dekoltejem, kratkih kril ali oblekc. To nisem jaz. Tako kot je rekel pokojni Yves Saint Laurent, da ni potrebno, da se ženska dnevna garderoba pretirano razlikuje od nočne. Če sem športna čez dan, bom športna tudi na zabavi. In konec koncev, nočem nekega uniformiranca, ampak nekoga, ki fura obični T-shirt. Nekoga, ki ne preživi več ur v kopalnici kot jaz, ampak nekoga, ki v mejah normale skrbi za higieno. Pa kaj, če smo stari 20+? Kaj to pomeni, da se je za nas končalo obdobje superg in moramo obvezno nositi nekaj, kar naj bi pokazalo našo odraslost? Tako razmišljanje je mimo. Žal .. potem pa ta damica, spedenana v nulo, bruha v WCju kakega famoznega kluba. Ja, tako glamurozno in odraslo. Kaj ti bo svetleča majčka, ko pa na znaš piti ;)?