Še ena neumnost, kateri zadnjih nekaj tednov posvečam pozornost. Mogoče je mimo že mesec ali pa dva. Kdo šteje?
Vse tiste božje aplikacije (Objemi me, Polupčkaj me, Pošlji mi sončka, Flirtaj z mano, Spoznavaj nove ljudi itd), ki ti jih dnevno pošiljajo tvoji "Friendsi", katere po večini poznam (razen dveh sumljivih tujcev in nekega pritlikavega Slovenca).
Na Facebooku se izraža tista tvoja otroška stran. Frane, Fani in moja strip verzija.
Preseneča me dejstvo, da je na Facebooku že skoraj vsak. Ogromno mojih nekdanjih sošolcev, kolegov. Še vedno poskušam ne biti pristaš tega internetnega komuniciranja, ampak zadnje čase mi to vse prej kot uspeva. Z golo teto celodnevno visiva in si piševa ZSje. Ampak v končni fazi mi to paše. Sedim za svojo risalno mizo in mi ni treba stalno viseti za računalnikom. Ko se javi moj mailbox, da imam novo sporočilo, ga grem prebrati in komentirati.
Drugače je pa Facebook zanimiva zadeva in te kar vsrka vase. verjetno zaradi vseh možnih aplikacij, ki ti jih ponujajo. Ta hip flirtam z nekim jezičnim Fincem. Sicer ni Kimi, ampak vsaj blond je :D