Se trudiš, se odpoveduješ, si na voljo, a kaj ko je vse vredno en khm? Nimam več volje ne časa za take igrice ... Ko enkrat dokažeš, da nisi tak človek kot praviš, da si, potem ne rabiš biti več tu. V trenutku, ko te ni, ko obrneš hrbet, se ti več ni potrebno obračat. Ostani točno na tistem mestu in glej samo naprej. Takrat je že prepozno. In tukaj je razlika med nama. Zame je že prepozno, ne glede na to koliko se trudiš. Moje volje ni več. In ko naslednjič preden vprašaš, zakaj sem takšna, dvakrat premisli. Ker pri meni si padla. Po celi črti.