Še vedno vztrajam biti moderatorka in še vedno z mirno glavo prebiram že tako neumne teme, da včasih kar zaprem stran. Ampak neumnost vseh neumnosti je pa tema, kjer dekleta na veliko razlagajo dobre in slabe stvari preteklega dneva/tedna/meseca. In najraje se vse hvalijo s tem, da sexajo. Waaaa, a res? Včeraj sva z mojim fantom sladko sexala. Sladko? Kaj to pomeni? Da si mu ga polila s sladkim grehom in potem oblizala? So fuckin what? Kot, da to koga zanima ... Ok, včeraj me je en neznani moški, ki sem ga spoznala v Globalu tok poču, da se mi še danes cel svet vrti. Plosk, plosk. Ampak sexala sem s svojim tipom ... zeh, s tem se pa res ni treba hvalit. Čudno, vse sexamo s svojimi tipi. Aaaa, niste vedele? Faaak A jeba, mene take stvari ne zanimajo, posebno, ko o njih piše nekdo, ki ga poznam in si ga res nočem predstavljat, da sexa. Ne, ker eni ljudje enostavno ne bi smeli sexat. ker ne zgleda lepo.