Se lahko prosim neha tole s Švico? Ne, Uli ni usojena Švica in ne Ula ne bo šla v Švico. Ne tako in ne tako. Nikoli. Ula in Švica ne gresta v isti stavek. In zakaj vsak pomisli name, ko je govora o Švici? In zakaj me nihče ne jemlje resno, ko govorim o Švici in vsi najprej pomislijo na nekaj v rjavih kopalkah?
A je še kakšna stvar, ki jo enačite z menoj? Tale Švica se predvsem pojavlja na sestrinem zelniku.