<meta name='google-adsense-platform-account' content='ca-host-pub-1556223355139109'/> <meta name='google-adsense-platform-domain' content='blogspot.com'/> <!-- --><style type="text/css">@import url(https://www.blogger.com/static/v1/v-css/navbar/3334278262-classic.css); div.b-mobile {display:none;} </style> </head><body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar/690642737755519268?origin\x3dhttp://bejbika.blogspot.com', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>


16. 10. 2007 @ 09:52

Geji raus!

Tale vest je včeraj prišla v javnost. Da so iz znanega ljubljanskega lokala Orto bar, izgnali 2 lezbijki, ki sta se strastno ljubili na biljardni mizi.
''Varnostnik, ki je preko kamer opazil dve dekleti, ni videl poljubljanja, ker ga na zaslonu, ki zajema 16 kamer in vsaka kamera predstavlja zaslon na površini sedem krat pet centimetrov, preprosto ni mogel. Opazil je dve osebi, ki sta objeti ležali na biljardni mizi. Zato je, kot mu nalagajo njegove dolžnosti, šel v spodnje nadstropje, kjer je bil priča eksplicitnemu ljubljenju dveh deklet. Opozoril ju je, naj vstaneta in prenehata z intimnostmi, ker je to javni prostor, kjer nikomur ni dovoljeno neprimerno obnašanje,'' so zapisali v sporočilu za javnost.
'Glede na njune izjave, da onidve lahko počneta, kar hočeta, in na provokacije v smislu varnostnikove diskriminacije in homofobije, jima je samo mirno odgovoril, da, če mislita še naprej ležati na mizi, naj zapustita lokal. Dekleti sta odšli ven in zahtevali odgovorno osebo. Prišel je eden od lastnikov in jima razložil, da v Orto Baru veljajo za vse enaka pravila obnašanja, ki pa morajo biti v skladu z zakonom o varstvu javnega reda in miru. Na njune provokacije v smislu njegove nestrpnosti do lezbičnosti jima je povedal, da so za njega vsi enaki, vendar naj se obnašajo v skladu z dobrim okusom, saj svoboda vsakega sega do začetka svobode drugega. V dokaz resničnosti svojega stališča jima je dovolil, da se vrneta v lokal,'' so pojasnili v Otro Baru. ''Če bi izjavil, da je lokal za heteroseksualce, jima tega logično ne bi dovolil, kar postavlja njune izjave pod vprašaj,'' so poudarili.''Orto Bar je poznan kot liberalen lokal, kjer domuje veliko subkultur in kamor zahajajo tudi številni drugače spolno orientirani, ki so v osebno prijateljskih odnosih z osebjem in lastnikoma. citirano s strani 24ur
Da slišim vaša mnenja! Ali je bilo njuno početje res na mestu ali pa je osebje naredilo prav?
Moje osebno mnenje: ne maram videti, da se 2 lezbijki/geja/heteroseksualca onegavita meni pred očmi. Enostavno me NE zanima, kako rada se 2 imata in za intimne zadeve so intimni prostori. Ne odobravam pa tega, da se zadnje čase tale homo združenja tako pogumna in si izkazujejo ljubezen na vsakem koraku. Žal mi je, nimam nič proti gejem in lezbijkam, ampak takih prizorov nočem gledati. Če sem jih hotela, sem šla v Monokla.
Po drugi strani pa ne odobravam, da se nekoga meče iz lokala samo zaradi spolne usmerjenosti, ker ima vsak pravico do izbire in pravico do normalnega življenja ne glede na spolno usmerjenost/raso/vero.
Tako, da ne morem izbrati strani. Če so provokacije resnične in zmerjanje, potem moram reči, da dam varnostniku in lastniku prav. Če pa je šlo za nedolžno ležanje na mizi (kar močno dvomim), pa stopim na stran deklet.
In odebelila sem eno izjavo, ki bi se lahko nanašala tudi na doječe matere (ne morem prebolt :D) ... obnašajo v skladu z dobrim okusom, saj svoboda vsakega sega do začetka svobode drugega ... !!!!!!

Oznake:



Ula. | 13 komentar/ji.





O meni.

. Moje ime: Ula
. Moje mesto: Ljubljana
. Država: Slovenija


Linki.

. The Naked office
. sexy neighbour ;)
. iStockphoto
. Urbana Slovenija
. Kontrast
. Elle
. Cosmopolitan

Posti.

. "Tihi" prostest pred Globalom
. OMG
. Charlize
. Urška
. Sex nad mestom je postal Smrt nad mestom
. Vse najboljše za tvoj rojstni dan.Pomeniš mi vse n...
. Pesem dneva
. Za Gregorja
. I feel so dirty
. brucka


Arhiv.

. maj 2007
. junij 2007
. julij 2007
. avgust 2007
. september 2007
. oktober 2007
. november 2007
. december 2007
. januar 2008
. februar 2008
. marec 2008
. april 2008
. maj 2008
. junij 2008
. julij 2008
. avgust 2008
. september 2008
. oktober 2008
. november 2008
. december 2008


Moje stvari.

Naročite se na
Objave [Atom]

web tracker

Powered by Blogger