V ponedeljek se začne fax. Prva učna ura na novem faxu, med novimi ljudi. Totalno drugačna smer, novo okolje. Po vsej logiki jaz ne sodim med te ljudi, ampak zgleda imam talent. Tako so rekli. Ni mi jasno kje so oni zaznali moj talent, ampak baje obstaja. Tam nekje na mojih skicah. Tako kot pri meni je bil tudi med mojimi znanci/kolegi moj talent vprašljiv. Ampak saj ni več važno. Pomembno je samo to, da v ponedeljek začnem in me je obenem strah in neučakanost prve ure.