<meta name='google-adsense-platform-account' content='ca-host-pub-1556223355139109'/> <meta name='google-adsense-platform-domain' content='blogspot.com'/> <!-- --><style type="text/css">@import url(https://www.blogger.com/static/v1/v-css/navbar/3334278262-classic.css); div.b-mobile {display:none;} </style> </head><body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar/690642737755519268?origin\x3dhttp://bejbika.blogspot.com', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>


20. 8. 2007 @ 21:45

Paša za oči

Pa se je zgodil. Trnfest 2007, ki ga letos, na veliko začudenje, nisva zamudili. Časovno seveda. Ne, Murat ni rekel "Lahko noč, Ljubljanaaaa!!!" in Jose se še ni zahvaljeval, da s(m)o krasno občinstvo, tako kot se je lani Laganeee.
Kljub zgodnji uri (malo pred deveto zvečer) je bil KUD poln mladih, malo manj mladih in tistih najine generacije.

Jose
začetek: je že dišal po ponovitvi lanskih Sanj. Dež! Ja seveda, ker sem mela japanke, jasno, da je moralo deževati. Pa naj bi se vsaj ulilo, ne samo toliko je padlo, da je bila cesta mokra in sem bila kot na drsališču. Verjetno se je smejal cel Bavarski dvor, ko sem skoraj naredila lastovko na prehodu za pešce. (da o temu, da se mi je smejalo pou Trnovega, ko sem skoraj padla čez klopco, niti ne govorim! Jao, sramote! Za "spomin" imam na levi nogi šljivo premera 10cm.)
Prva postaja: šank
Druga postaja: cigaret in moje jahanje klopce. Ne vem ker ljubljanski osu jo je tja postavu, ampak ko te najdem ...
Tretja postaja: šank
Četrta postaja: razkazovanje pod odrom.
To imava že v krvi iz Bachusa in Klemena ter Trkaja. Jebiga, škoda grupi majic, če jih ne vidi. Medtem, ko sem jaz vsa "panična" iskala slikanje v temi, je moja manjša polovica napadala nekoga pol njene starosti. Če sem dobro preštela, je dekle poslala 15x na zadnji avtobus. Najstnica se je na koncu že ustrašila pogledat nazaj, kdo je ta psihopat, ki jo ves čas pošilja v posteljo. Pa saj vem, razlog je bil samo ta, da bi bili bližje odra, da preverimo ali ima Đouz šestorčke ali pa onepack. Baje ima 6pack, ampak jaz ne verjamem, dokler ne vidim.
komad večera: Murat, ki oponaša Justina. Sej bom dala gor na blog, samo, da spravim s fotiča na PC ... neki mi ne vleče dobr. Pač ne bi bila tipična kokoš, če bi se spoznala na vso to mašinerijo.

Murat, za vse, ki ne veste
dogodek večera: ples . Sori Jose, ampak ti si pomoje edini nigr, ki ne zna plesat. Če se že gresta reperje, naj se še naučita plesat. Vama lahko kakega plesalca zrihtamo. Sicer je super smešen fajn vajin clown-dance, ampak dejta no ... sej smo vsi odrasli kle.
presenečenje večera: Maya. Se mi zdi, da že zelo dolgo nisem nič slišala o njej. Bejba mi je sicer kar poslušljiva. Čeprav nismo razvozlali njenega outfita.
zaključek: čeprav me je bilo na začetku blazno strah (priznam, evo!), sem se imela fenomenalno, sem že pozabila kako dobro sva se včasih imeli in enostavno reperski večeri niso enaki, če je družba druga. Upam, da bomo vso stvar ponovili še na Sanjah. Ampak ne grem, če se moj N°1 reper ne nalima tam.
Lepo te je bilo videti po skoraj letu dni

P.S: A sem že priznala, da mi je Jose čisto malo všeč?


slike: privat kolekcija.

Oznake:



Ula. | 1 komentar/ji.





O meni.

. Moje ime: Ula
. Moje mesto: Ljubljana
. Država: Slovenija


Linki.

. The Naked office
. sexy neighbour ;)
. iStockphoto
. Urbana Slovenija
. Kontrast
. Elle
. Cosmopolitan

Posti.

. Ko glavobol ni več edini razlog ...
. "Chef"
. Koliko lahko stane samo ena slika?
. Nativa tea & water
. Pesem dneva
. Priznam! Moje ime je Ula in sem obsedena z lepimi ...
. Pesem dneva
. Ne vem zakaj, ampak me spominja na nekoga ...
. Živčno me dela!
. Pesem dneva


Arhiv.

. maj 2007
. junij 2007
. julij 2007
. avgust 2007
. september 2007
. oktober 2007
. november 2007
. december 2007
. januar 2008
. februar 2008
. marec 2008
. april 2008
. maj 2008
. junij 2008
. julij 2008
. avgust 2008
. september 2008
. oktober 2008
. november 2008
. december 2008


Moje stvari.

Naročite se na
Objave [Atom]

web tracker

Powered by Blogger