


Medtem, ko sem jaz vsa "panična" iskala slikanje v temi, je moja manjša polovica napadala nekoga pol njene starosti. Če sem dobro preštela, je dekle poslala 15x na zadnji avtobus. Najstnica se je na koncu že ustrašila pogledat nazaj, kdo je ta psihopat, ki jo ves čas pošilja v posteljo. Pa saj vem, razlog je bil samo ta, da bi bili bližje odra, da preverimo ali ima Đouz šestorčke ali pa onepack. Baje ima 6pack, ampak jaz ne verjamem, dokler ne vidim.
. Sori Jose, ampak ti si pomoje edini nigr, ki ne zna plesat. Če se že gresta reperje, naj se še naučita plesat. Vama lahko kakega plesalca zrihtamo. Sicer je super smešen fajn vajin clown-dance, ampak dejta no ... sej smo vsi odrasli kle. 





Oznake: osebno
Naročite se na
Objave [Atom]
