Gola teta v pisarni me je včeraj okarala, čemu moj blog samuje. Sicer nimam kakšnih pretiranih obveznosti, razen poležavanja doma in občasne kavice nekje v mestu, pa tisto nekaj, kar moram narediti za šiht. No, drugače sem bila do enega tedna nazaj na morju, jutri pa letim naprej. Ne maram Ljubljane poleti. Gora turistov, čudni ljudje v centru, nikogar, ki si ga želiš, ni doma. Ne, ne diši mi bela Ljubljana poleti.
- Gledam ponovitve ANTM in mi ni jasno, zakaj zaboga te bejbe tako kričijo. Ne, sploh ne vem, zakaj bi nekdo normalen tako histerično kričal.
- V Sloveniji bi bilo potrebno več delati na kampanijah za zaščito. Enostavno ljudje ne znajo uporabljat kondomov, ker je preveč žensk napumpanih. In ne, otrok ni modni dodatek, dojemite to! Pa otroci so bolj prijetni/prisrčni, če starši niso tako obremenjeni sami s sabo. Pa naj pade, ne panike delat ;)
- Moški se bojijo žensk. Svetu se je zmešalo.
- Najhuje, ko veš, da si škoduješ, a vseeno delaš točno to. In ne glede na vse besede, si ti tisti, ki moraš ugotoviti, da je to zlo.
- Indexi že nekaj dni na mojem glasbenem repertoarju. O reci mi njoj Da je tako prolazno sve Kao ptica let In vse gre. Vse mine. Bojim se tistih dni, ko bodo stvari minile. A za vsako solzo, za vsakim gorjem, bo prišel nasmeh in posijalo sonce.
- Rada imam Pulo. Kavico na forumu, sprehode po Prvomajski, koncerte v Areni, žure v Uljaniku, kopanje na Zlatnim stijenama, skok do Medulina, srečavanje ljudi, s katerimi sem preživela veliko počitniških dni v mladosti. Vseeno preveč spominov. In žalosti. Pripravljam se na srečanje in na nešteta vprašanja, na katera nočem odgovarjati.
- Še danes mi črni ducati strese kolena. Čeprav Švicarja nikoli več ne bom videla, mi srce zastane ob pogledu na črnega konjička, na katerem me je lani vozil naokoli. Še vedno ne maram motorjev, a njemu sem dovolila, da me je peljal na njemu. Sovražim Švico, ker je predaleč.