Mami me je včeraj vprašala, kdo zaboga je ta deroča skupina, ki je obnorela Slovenijo. "Mami, pojma nimam. Neki Mehičani, ki cvilijo kot bi na pleh srali."
Ampak zgleda sem samo jaz takega mnenja, ker RBD načrtuje tri, ja tri koncerte v prestolnici. Kar pa je še huje, karte se gibljejo od 50€ so 70€. Glede na "obsežno" zbirko njihovih del, bo koncert končan še hitreje kot od jezne Pink.
50€ za tole? Ali pa okoli 100€ za kako bolj zveneče ime v tujini, kamor je prištet še prevoz?
Ja, točno pred desetimi leti so najstnice, deklice, matere in babice omedlevale ob obisku slepe mehiške junakinje Esmeralde, čez par mesecev bodo pa tla v tivolski dvorani mokra kar tri dni. Pa sem mislila, da Slovenija več ne bo doživela Caught in the act manije.