Kick it! v Štirki ... Brez besed sem. Meni je bilo zelo všeč. Tako T-Setovci z, citiram LyLo, orgazmičnem Anžetom oziroma bMDjem na čelu, Klemen^2 s svojima učoma (A lahko nekdo reši večno dilemo: Kateri uć je fejk?) in seveda gospodič Zlatko. Sej ne vem, kaj napisat, samo to, da so se dekleta res valila/kotalila domov, Ula ni potrebovala kolenčnikov, ker ni nič špilala vlakca, pa še lokomotiva je bila zasedena. Bilo je vsega: od joka do smeha, od jeze do razočaranja, od veselja do raznih užitkov. In ja, Zlatko se je zopet slekel. In smo ugotovile, da ima fuk roče. Ne ročke, ampak prou roče. Lahko si jih v videu pogledate -> V Jupiter baru smo z enim DJ-jem ugotovili, da je gospodič ratal prepoznan po tem slačenju. Ampak vedno obstajata 2 varianti. Ali ima enako mnenje kot jaz ali pa prebira moj blog, kjer se zgražam nad njegovim slačenjem? Upam, da je le njegovo mnenje, ker nočem, da bi prebiral moj blog. Pa ne, da bi se ga sramovala, ampak določenim pa res ni treba vse vedet. Je pa res, da teli reperji imajo zgleda preveč časa in ni 2x za rečt, da tudi bloge prebirajo. Večer se je končal z obiskom Jupiter bara, kjer se je razvrat šele dobro začel. Ne, Ula je bila spet pridna, ker je morala z budnimi očmi opazovati moji dve kokoški. Ena se je lizala z vsem, kar je šlo, drugo sem pa samo čakala, da bo padla pod šank. Tam je bil nekdo, ki me spominja na nekaj daleč nazaj. Na nekaj, kar je obstajalo pred skoraj 10leti. Ne Tru(e)bar. V nedeljo sem med njegovimi prijatelji na Myspaceu našla njega, ki mi je pri mojih 16ih tresel tla pod nogami. Madona, še vedno zgleda odlično. Teli skaterji, kot da se ne bi nikoli starali.
Zaključek: Moj najljubši reper je bil v K4, a ga nisem videla in me to jezi. Fantje so razturili stage, vsi so bili odlični, Ballau ima še vedno najbolj nor glas med reperji, Klemen je še vedno največji psihopat med reperji, Rok je še vedno največja cipica, Cazzafura pa verjetno edini uživa, ko se sleče Zlatan, ker ga je edini, ob zgražanju mnogih, nagovarjal, naj že enkrat odvrže majico. Videla sem vse tiste, ki jih že dolgo nisem in bila vesela, da nekaterih ni bilo oziroma niso bili opaženi. Fajn, fajn je bilo :D
Ne maram pisati o osebnih stvareh, ampak všeč mi je, da se nekatere stvari odvijajo tako kot se bi vedno morale. Ker enostavno si pašemo ...