Petki so mi bili vedno všeč. Pouk v srednji šoli je trajal le do ene ure popoldne ali pa se je končal še prej, nato nas je pot vodila v Tru(e)barja na sendvič in borovničev sok, kmalu je Tru(e)barja zamenjal Mac in čikn brez omake. Po hranjenju domov in čakati sedmo uro, ko smo se dobili pred Namo. Naša družba je bila takrat ogromna. Z leti se je to pač spremenilo, ampak vseeno. Včeraj se je petek začel in končal bolj klavrno. Zjutraj sem prišla na kolokvij, kjer sem risala vtikač, bolj prostoročno kot po vseh pravilih tehničnega risanja. Pa saj je vseeno, ko pa že vem oceno le-tega. Višje od 7 niti ne upam pomisliti, glede na obnašanje določenega profesorja do mene. Saj razumem, da bi bila jaz neko jezikavo derište, ki ne bi imelo pojma o tehničnem risanju, ampak ne, risati znam (tri leta strojne fakultete ti dajo neko (pred)znanje) in nikoli ne jezikam. On me pa lepo ignorira in skritizira vsako mojo stvar. Pa čeprav je narejena po vseh pravilih, bo on našel eno napako, pa tudi če se jo izmisli. Mah, samo da je pozitivno, ker se mi več ne da dokazovati nekomu, ki me ne šljivi 5%. Nato sem šla že drugič ta teden na en razgovor za službo in dama je spet imela izgovor, da nima časa, pa če se lahko vse skupaj prestavi. Ja, mene pač ne bo nihče sprehajal. In pač mi ni usojeno delati v otroški trgovini. Zato bom pa v športni. Samo ne povem kje, da me ne bi kakšna Tamala hodila nadlegovat . Nič popustov ne bom dajala.
Zvečer sva se dobili z njo pri njej. Destinacija večera: Metelkova. V Gali Hali se je zgodila Domačica Hosted by Unknown MC: Ziebane Tm (Ve), Perro & Rudstah (Lj), Amo the Ew (Ptuj), MC UZ (Škofja Loka), MCCM (Lj), Simpl + Don Pezzanno Badalamenti + Don Palermo Badalamenti (Lj) DJ: Supastar (Lj), Sejkul (Lj)
Zmaga, zmaga in še enkrat zmaga. Ljubljana hoče več takih partyjev. Žal mi je, ker smo morali zaradi zdravstvenih problemov enega izmed članov našega kolektiva predčasno domov, ampak . Resnično sem uživala tistih nekaj izvajalcev, ki sem jih imela čast poslušati. Ljudi je bilo le za okras in ravno zato je bilo tako zabavno. Seveda ne morem mimo Zlatka, ki je spet freestylu. Najprej sam, nato pa se mu je pridružil še Pižama, Unknown (mislim model, svaka čast za povezovanje) Ziebane Tm plus še nekdo, ki ga pač ne poznam in res freestyle je boljši kot vsak koncert. Je pa res, da je Unknown državni prvak v freestylu, Zlatko se mi zdi, je bil pa v finalu z njim. Pižama je pa itak car. Edino ena stvar me je zmotila. A lahko nekdo Zlatku pove, da se mu ni treba na vsakem koncertu slečt? Sej lahko repaš, pa kažeš bradavičko, ampak zakaj zaboga moraš odvrečt zgornja oblačila? Sej ni bilo spet tako vroče :D Ok, sej vem(o), da sva bili mi2 z mojo spremljevalko čist hudi, pa da je vsakemu poleg naju vroče, ampak vseeno ni bilo potrebe po temu. Večer so skoraj pokvarili policaji, ki so se šli neko racijo po Metelkovi. A lahko prosim greste v Tramotano pa v En pub, kjer se res dogajajo sranja, kron'ce z Metelkove pa pustite pri miru, ker tam so sami dobrovoljčki. Mah, pol pa da bi vsaj poslali kakšne erotične policaje, nam pošljejo same "če bi bil cel k***c, bi bil še zmer premejhen" primerke. Naslov ima svoj pomen. To je stavek, ki ga Zlatko uporabi v skoraj vsaki svoji pesmi in v svojem freestylu. Eh ja, sam priznam, da mi je njegovo nastopanje vsakič bolj všeč. Mater, še fenica bom ratala.