Ko boš dajal intervju kot anonimnež za 24ur.com. Ali pa se dogovori, naj pridejo brez kamer, ker se lahko zgodi to, kar se je zgodilo ljubljanskemu navijaču HK Olimpija, kateri je bil žrtev razjarjenih, užaljenih Jeseničanov.
Tukaj je še zakamufliran:
Opa, ko premakne glavo, točka za kamuflažo ostane na mestu ... Busted LOL
*
Mislim, 24ur, ali si predstavljate, da bi bila to žrtev hujšega zločina, na primer družinskega nasilja, žrtev pedofila, vi bi jo pa takole pokazali celotni Sloveniji? Ojoj *malo sem ga zakamuflirala nazaj, da revež zopet ne bi dobil po nosu. :P (sej vem, da Jeseničani to ne berejo, ampak .. sej je vseeno)