Zakaj zadnje čase vsi* samski moški lovijo (moje) zasedene kolegice in zakaj zasedeni moški mečejo "uč" na samske?
Sicer s prvim delom ni nič narobe, ker vem, zakaj letijo za mojimi vezanimi kolegicami (ker so vse resnično nekaj posebnega + oddajajo neko energijo + predstavljajo tem tipom neki izziv). Ampak zakaj vezani moški letajo za samskimi? Ali ne bi oni morali biti srečni s svojimi srčnimi izbrankami? Ker če niso srečni, zakaj potem biti v vezi? In kdo bo potem kriv, ko bo on skočil čez plot z samsko žensko? Verjetno ženska, ker ga je zapeljala, ker je sigurno vedela, da je vezan. Yeah, right. Sem zelo proti vmešavanju v veze in skakanju v zelje. Ker to ne prinese nikoli nič dobrega. Ne za tisto, ki vara z njo, niti za ono, ki je prevarana.
* tukaj ne posplošujem, ampak zadnje čase se dogaja, da se okoli mojih kolegic resnično vrtijo samo moški, ki ustrezajo obema opisoma