Ne bom pisala o nama, o ljudeh, ki sem jih spoznala ali pa izgubila. Ne bom pisala o njemu.
Leto 2007 je bilo zanimivo leto. Ne morem reči ali je bilo uspešno, žalostno, grozljivo, turobno, veselo.
Leto 2007 je bilo posebno leto. Leto, ki mi je prineslo in odneslo toliko stvari.
Leto 2007 je bilo leto, ko ponovno Sanjam ... Leto, ko sem odrasla in se naučila marsikaj življenjskega. Spremenila sem se.
Leto 2007 je bilo zabavno leto. Leto nemalo koncertov, žurov, pijančevanj, polnočnih kavic, piknikov.
Leto 2007 je bilo poučno leto. Leto spoznavanj resnic, pravih ljudi.
Leto 2007 je bilo cmeravo leto. Leto, ko sem pretočila marsikatero solzo sreče, da jih imam, njih, ki me imajo radi, solzo žalosti ob gledanju vseh tragedij, ki so se letos zgodile, solzo upanja za boljši jutri.
Leto 2007 je bilo edinstveno leto. Kakorkoli obrneš, glede na vse, kar se mi je letos zgodilo, bi vsak rekel, da je bilo to zame grozno leto. Ampak leto je dobilo svoj čar in to je bilo resnično moje leto.
Vsakemu mojemu bralcu, tako skritemu, ki si ne upa ali noče komentirati, kot tistemu, ki rad poda svoje mnenje k vsaki moji besedi, želim prijetno, mirno in predvsem zdravo leto 2008. :*