Nimam blage veze, zakaj tale pesem. Poslušam jo že tadvajsetič. Verjetno zaradi terorja, ki se zadnje dni izvaja nad mano. Moški in njihove dišave. Stojim v vrsti na ZZZS in pred mano nek težek jebač (no, vsaj hoče bit). Fuuuj kot bi se okopal v Pino Silvestre-u. Ali po domače: Kot bi si okoli vrati obesil dišečo smrek'co. Še nikoli se nisem tako veselila mrzlega, z izpušnimi plini prepojenega ljubljanskega zraka kot tedaj. A se model NE voha? Če se ne, dragi fant, takoj k zdravniku, ker imaš hude okvare voha. Ali pa mogoče tvoje dekle? Ker jaz se raje obesim kot pa da ležim zraven vseh teh vonjav. In po glavi mi hodi vic: Tukaj diši kot bi se nekdo usral pod novoletno jelko. Moški in njihovo razumevanje besedne zveze točen čas. Če imamo kolokvij ob 9h, pomeni, da naj bi bil profesor ob 9h tam. Ampak glej ga zlomka, človeka ni bilo. Niti ob 9h niti ob 10h. Če je prišel pa ob 11h, ne vem, ker sem že veselo sedela na kofetku v Ljubljani. Išče se Zvončica. Pa ne Zvončica Vesna, ampak Tinker Bell, zvončica Petra Pana. Majčka naj bi bila v H&Mu. Jaz je pač nisem našla. Če jo katera opazi, naj javi. Glejte otroški oddelek :)