Zadnje čase imam glavo polno sranja. Tako polno, da mi že iz ušes ven teče. Toliko stvari, pa tako malo prostora. Prav tiščijo me, pa vsak dan izvem kaj novega. In zopet eno vedro informacij več. Čudno, da se mi še ni zmešalo. Hvala bogu za tistega nekoga, ki me posluša in posledično sprošča. Saj imam vse rada, ampak ko je polno je polno. Ne gre več. Se trudiš, ampak FULL in rdeča lučka zasveti ali pa naredi klok kot pri tanku. Tudi kapljice bencina več ne sprejme. In sem raztresena, izgubljena. I'm taking the weekend off. Moram poslušat malo še sama sebe, ker se zanemarjam. Grozna sem. Šla se bom peljat na tortico (kava obvezno), pa v solarij in po spodnje perilo. Pa kaj potem, če ga nihče ne bo videl. Jaz kupujem perilo zase in ne za enega bebca, ki ga itak ne registrira. Včeraj je bil tak dan. No, tak je bil že torek, ko sem se zjokala in smilila sama sebi (sploh ne vem zakaj). In nisem hotela nikomur najedat, ker ko sem čudna, hočem biti sebi čudna. In ko sem čudna, zahtevam 110% pozornost in ne "Joj, bogica. Dost o tebi, let's talk about me. " Ammm, ne! Sem egocentrik, posebno kadar sem taka. Vrnimo se na včeraj. Včeraj mi je po glavi hodil samo sex. Pa nisem taka, ki bi 25h na dan mislila na kakršne koli odnose/poze/cuzanja. No, ni hodil samo po moji glavi, ampak še po mislih 25-ih sotrpinov. Ustvarjalnost. Govor o orgazmu, o temu, da ženske na sex mislimo stalno in ne samo ob paritvenem času (to ne vem kdaj je, bi morala Tamalo vprašat. Ona je bolj na tekočem). Resnično, če bi mi Ashton predaval o temu, mi lahko tudi pokaže kaj je to orgazem, ampak nekdo, ki ga že 50 let ni za drugo uporabil kot za lulanje. Aaaa, ne. Včeraj me je bilo prvič resnično strah. Pa sem pogumna in vse, ampak kako hudičevo me je en primitiven pritlikavec prestrašil, pa še ne. Lokacija: Moja soba (BTC). S Tamalo na kavi. Pride močno opit osebek, ki začne najedat. Najprej naju je samo gledal, potem je bil pa že hudo nadležen. In odide in se vrne in to ponovi parkrat. Na koncu se mu je spulilo in je šel ven, poleg najine steklene stene in začel nakazovat na to, da jo bo razbil. Brcnil vanjo ali pa vrgel notri kamen. V trenutku, ko je pograbil kamen, sem jaz pograbila torbico in odšla z lokala. Kelnarce pa samo: "Sej smo jim že rekle, naj gredo, ampak nočejo." Amm: 1. Se pokliče policijo 2. pijanemu osebku se NE streže pijače! ZAKON!
Mater, ob takih dogodkih ratam nacionalistka. Sori, v Sloveniji smo. Pričaj sa mnom na slovenski. Če pa ne znaš, pa ajde prošetaj malo. če ti pa še to ni jasno, pa sjaši mi izpred oči. Drugače pa, če ne znaš slovensko, pa vrni državljanstvo in na prvi vlak domov. Definitivno privlačim samo: psihopate pa čudake. Iris, če spustim nos, pa dobim skoraj kamen v glavo. No way, nos bo ostal. Visoko na nebu. Zvečer pivo. Ok, čaj.
Danes sem šla na sodišče. Pričati v primeru neke kazenske ovadbe zoper dveh bejb. Zelo prijetno četanje. :D Ženska zelo mlada in sva se pogovarjali več o moji šoli kot pa o ovadbi. Noter sem bila celo uro in je sestra že mislila, da so me zaprli :D No, potem grem na sodišče po povrnitev stroškov (2 žetona, pa 2 žetona. Državi nič ne bom šenkala. Če jih lahko vsak curi, zakaj pa jo še jaz ne bi za tistih 1,6€). Torbico z vsem sem pustila pri sestri, ki ga je na veliko smodila pred sodnijo, jaz pa sem odšla noter. In Piiiiiiiii. Piskam. "Kaj imate v žepu?" "Amm, tampon." "Takoj povejte in dajte v posodo." "Nič nimam. Tudi pasu ne." (dvignem plašč in pulover, da kažem popek) "Če ne boste povedali, bomo mi poiskali." Kaj? Da švercam (švicarski) nož analno? Pa kaj, a zgledam tako? Človek gola sem skor, samo plašč imam. Ne vem, mogoče sta mislila, da nosim kovinsko spodnje perilo. Zanima me, kaj bi storil, če bi imela deviški pas. Mater, da me zaprejo. No, pa smo odkrili, da ima Ula železje na čevljih. No shit. Če sm pa cowgirl. DoOh.
Na fejsbuku sem našla nekoga, ki ga poznam. Iz zelo rane mladosti. In spomnila sem se na Aleša. Soseda se ga spomniš s Poljan in moje zaljubljenosti vanj? Našla sem njegovo sliko v kupu mojih srednješolskih. In se nisem mogla spomniti ne imena ne priimka. Zanima me, kako je, kako izgleda. Nisem ga videla od tistega večera izpred šestice, ko sva bulila en v drugega, ko je hotel, da grem z njimi, pa nisem mogla. Zaradi nekoga, ki mi je nekoč nekaj pomenil.
Zadnje čase me spravljaš v dobro voljo. In sem ti hvaležna za to.