Jaz tukaj prosjačim, po kolenih plezam, da bi mi pripeljali Frenkie-ja v Ljubljano, ampak nee, v faking Črnomelj! A je Črnomelj slučajno Ljubljana? Karkoli se dogaja na hip hop področju v Sloveniji, se dogaja zunaj Ljubljane. V Ljubljani pa samo teli slovenski reperski kvazi umetniki nastopajo. Ma dobr, sej Slovenija ni samo Ljubljana, ampak a lahko Siddharto zamenjamo za Frenkie-ja? Naj Siddharta nastopa na tisti gasilski veselici, kjer bo moral Frenkie, on pa naj pride k nam. Pa še tistih nevemkoliko 10tisoč ljudi bo šlo dol v Črnomelj. Mater, veste kakšna je to marketinška poteza!! In ker verjetno Frenkie-ja ne bom dočakala, tako kot ne bom dočakala LUD-og, bom pa do takrat limala njune spote na blog. Moja: najluđi Srbin in najaći Bosanac. Mogoče se me naslednjič kak organizator usmili!