NEVER! Mislim, za Pedroso bi še prenesla, ampak Stoner?! Tisto malo blond stvorjenje, z 18letno ženo, ki mu najprej, ko gre k njej, natakne poročni prstan, ki je večji od njegove pesti, da se ja vidi, da je tale stvar poročena, ker bi se drugače vse ženske tega sveta teple zanj, ker je res oh in sploh privlačen. Ali Stoner res lahko postane novi Rossi je približno tako verjetno kot lahko Alonso postane novi Schumacher. To se ne bo nikoli zgodilo pa še takrat ne. To sta 2 voznika, ki sta si ustvarila nek imidž, neko prepoznavnost, njuna pojava , njuno dirkanje, ki se ga ni moč naučiti, na/v slabih motorjih/bolidih, to so stvari, ki ju delajo velika. In Rossijeva energija, njegova pojava (skodrani lasje in tiste velike oči), njegova vožnja na meji mogočega, z motorjem, ki resnično ne gre nikamor, na gumah, ki so dobre 10krogov, nato pa izgubijo vse kvalitete, celo zmaga, medtem ko ima Stoner najboljši, najhitrejši motor (Ducati je resnično eden najmočnejših že vrsto let), čeprav večina pravi, da bi lahko potem tudi Loris lahko zmagoval. Jah Loris je pač Loris. On je eden izmed dobrih voznikov, ampak ni vrhunski. Je pa res, da je Loris dvignil Ducatija. Je pa en zanimiv stavek na tej strani: Stoner lahko ujame Rossija po zmagah, ampak nikoli pa v prepoznavnosti. In tukaj se strinjam. Rossi je tako energičen, tako samovšeč, da je ljudem všeč. Stoner pa je le nekdo iz ozadja.
Casey Stoner
Valentino Rossi
Moja edina naslednika Rossija sta (da ne bom spet mem udarila, samo naslednika):
Dani Pedrosa
Álvaro Bautista (ko pride v 500ccm) - dovolj nor je že za Rossija
Pa še eden je: Jorge Lorenzo ... sami norci ...
No, vidi se, da je F1 totalno dolgočasna ;)
* naslov je na 24ur.com in me je že zgodaj zjutraj, ob kavici, močno razburil.