Kmalu na začetku avgusta grem v toplice zaradi rame. Eh, saj je samo za 4dni. Ampak savnanje, jacuzzi ... uživancija.
Te zadeve so za sigurno, ostali dve sta pa bolj v povojih in manj verjetni, da se zgodita, ampak treba je ostat optimist. ;)
Če bo sreča: za rojstni dan pa odhajam z boljšimi polovicami za teden dni na morje za teden dni. Lokacija neznana. Verjetno Vodice ali Split ali Brač ali Hvar ali Istra. Kam že? Ne vemo.
Če bo denar in dopust: grem na Sicilijo. Termin neznan. Če ne letos, pa drugo leto avgusta.