<meta name='google-adsense-platform-account' content='ca-host-pub-1556223355139109'/> <meta name='google-adsense-platform-domain' content='blogspot.com'/> <!-- --><style type="text/css">@import url(https://www.blogger.com/static/v1/v-css/navbar/3334278262-classic.css); div.b-mobile {display:none;} </style> </head><body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar/690642737755519268?origin\x3dhttp://bejbika.blogspot.com', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>


10. 6. 2007 @ 23:42

Hrana

Slike "http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3257049/2/istockphoto_3257049_woman_holding_fruits.jpg" ne morem prikazati, ker vsebuje napake.
Lev
Je ljubitelj dobre hrane, posebej ko gre za specialitete. Hrana mu je simbol razkošja, zato mora biti miza okrašena in skrbno pripravljena, da bo lev ob njej z užitkom jedel.
Nasvet nutricista:
Da: polnozrnate žitarice, nemastno belo meso, nemastna riba, riž, manj mastni siri, jajca, soja, ječmen, koruzno olje, korenje, krompir, paradižnik, zelje, koruza, špinača, artičoke, zelena solata, kumare, česen, čebula, meta, rožmarin, žafran, kari, cimet, materina dušica, borovnice, maline, jagode, marelice, slive, lubenica, orehi, južno sadje, češnje, smokve, jabolka.
Ne: nasičene maščobe, konzervirana hrana, mastne juhe, divjačina, klobase in salame, sol, alkoholne pijače in močna vina.
Ufff, tole pa ni zame :(.
Ne maram soje, pa artičok, česna, karija, cimeta (FUJ!), ampak imam pa rada klobase in salame, ter vino ... alkohola pač ne pijem ... pšt, vino ni alkohol.
Se pa strinjam z gospodom, paradižnik, slive, lubenica, češnje, fige, marelice in jagode ...
Slike "http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2835251/2/istockphoto_2835251_pouring_red_wine.jpg" ne morem prikazati, ker vsebuje napake.
Po pravici povedano, nisem nek ljubitelj raznega kiča po mizah, ne jem ob svečah, raje kot jem, opazujem človeka, ki uživa v moji kuhi, ob jedi le-te. Rada imam lepe krožnike in kozarčke, tako da je sama hrana bolj prijetna. Ni mi filing jesti z razbitega (okrušenega) krožnika in piti s kozarca, na kateremu so ostanki vodnega kamna.
Ljubitelj dobre hrane? Sem, čeprav se extremno izbirčna. Specialitete? Khm, ne maram novih okusov, eksotike, nočem preveč zaviti s poti. Prevečkrat sem preklela hrano, ki sem jo naročila, ker je delovala novo. Jaz sem konzervativna, kar se tiče hrane.
Piščančji file v pomarančni omaki s koščki ananasa je bila moja največja brca v temo. Okus je bil približno tak. Greš zvečer ven in se ga na mrtvo napiješ, recimo z vinom (Tamala bo že vedela kako to izgleda LOL). Zjutraj imaš groznega mačka. No, vzameš piščančji file, popiješ kozarec pomarančnega soka in pobruhaš file. In tak okus ima ta "argentinska" specialiteta.
Edine specialitete, ki jih jem, so povezane z "Mediteranci".

ps: pameten ta nuticist, ker ni nikomur priporočil oziroma predpisal jajčevcev. Ker pač to ni za jest. Razumem, da nekdo je polže, pa žabe, pa kače, ampak malancane? Ko pomisliš na to vijoličen falus, raje vzemi en paradižnik, boljši je :P

Oznake:



Ula. | 2 komentar/ji.





O meni.

. Moje ime: Ula
. Moje mesto: Ljubljana
. Država: Slovenija


Linki.

. The Naked office
. sexy neighbour ;)
. iStockphoto
. Urbana Slovenija
. Kontrast
. Elle
. Cosmopolitan

Posti.

. Ko bom velika in bogata
. dež
. Let's talk about sex
. Bad boys, bad boys Whatcha gonna do, whatcha gonna...
. Hvala
. Eva?
. Zrcalce, zrcalce na steni povej ... da JAZ sem naj...
. Ena slika bo dovolj ... Adonis
. Velikost dojk
. BB finale


Arhiv.

. maj 2007
. junij 2007
. julij 2007
. avgust 2007
. september 2007
. oktober 2007
. november 2007
. december 2007
. januar 2008
. februar 2008
. marec 2008
. april 2008
. maj 2008
. junij 2008
. julij 2008
. avgust 2008
. september 2008
. oktober 2008
. november 2008
. december 2008


Moje stvari.

Naročite se na
Objave [Atom]

web tracker

Powered by Blogger