V srednji šoli smo imele me štiri čudno manijo na čupačupske. Vedno, kjerkoli smo bile, so se lizike vrtele v naših ustih. Malo smo šle profesorjem že na živce, ampak lizike smo premetavale po naših ustih. Kmalu je že cel razred vrtel lizike. V štirki so 1x imeli ChupaChups žurko, kjer so na veliko talali lizike. Jasno, smo bile tam. Sicer v okrnjeni zasedbi z novim priveskom, saj je Nina dobila fanta in je pri svojih 16ih ali 17ih (kdo bi štel), petke zvečer raje preživljala pred TVjem z njim kot pa žurirala z nami. No, kdo bi ji zameril ;). Nino je nadomestila Tina, ki je pa seveda delala samo štalo. No, zakaj to štirko omenjam? Ker so se takrat lizike nosile iz enih ust v druge, čeprav to ni ravno higienično in sem jaz zato raje odvijala, malo pocuzala, dala A. No, saj vemo kam vse to pelje ;)
No, še vedno imam to manijo in še vedno ližem, cuzam lizike na veliko. Ok, malo manj kot včasih, ampak še vedno mi je hud filing imeti nekaj v ustih in se igrati z jezikom. Vedno sem kupila dve. Eno zanj eno zame. Najljubši okus? Meni so všeč sadne, kisle, njemu coca-cola. Tega okusa nisem nikoli razumela. Mlečne? Joj, to je bilo še v osnovni. Najljubše? Chupa Chups