
Moja mala obsesija. Posebej v poletnih dneh. Zeleni, beli, zeliščni, pravi čaj z dodatki pomešan z mineralno vodo. Pijača mora biti (zelo) hladna in je najboljša možna osvežitev. Sploh mi ni pomembno, kako zdrava je ta pijača, jaz jo naravnost obožujem. Najljubši? YUZU (in ne, razlog ni v devicah :P). Ker je prijetno kisel in neverjetno osvežujoč. Nazadnje sem probala limonino travo in vem, da sem jo zadnjič. Razlog: občutek sem imela kot bi pila nek cenen parfum.Naročite se na
Objave [Atom]
