
vašega opevanega faxa,Danes sem končno odkrila, da je, če nekomu rečeš, da ni ravno odkril tople vode, žalitev. No, to ni napisano zato, ker bi se počutila užaljeno ali karkoli, ampak mi je prav zabavno brati tale seznam. Končno imam listo svojih žaljivk.
mater dejte en pameten komentar, ne pa sam mlatt prazno slamo,
tako, da se zadržite s svojimi neumni komentarji
no, upam da te resnično naučijo pomen splošne razgledanosti, ker ti te resnično manjka
nerazgledanci, kako to sovražim
ker eni resnično včasih omejeno razmišljate ... žal
sej ste baje retoriki in splošno razgledani
resnično 4 strani samega razburjanja FDVjecev, pa niti enega samega pametnega posta ... slabo vas učijo tole
nihče od FDVjevcev ne zna napisat enega poštenega posta
ker trosiš neumnosti
mislim, sedaj se točno vidi kdo dela prepire v takih temah? Sami
če ga primerjamo z novinarjem, ki ne zna vikat, bi bila cela Slovenija v luftu
kaj te naučijo? Razen branja, samo še žaljenje, zgleda ...
še 1x, dejmo, mogoče boste dojeli
je odkrila toplo vodo,
idiotske izjave v smislu,
FDV res goji tako "odlične" novinarje
ampak žalostno je, da je zelo zanimivo pisat te težke, učene besede, ko pa ne veš niti pravilen pomen le-teh ...
na FDV hodijo ljudje, ki nimajo domišljije
delaš sramoto celotnemu FDVju ..
začni BRAT ... ker tega NE ZNAŠ!!!
kristus, dej se nauči brat
Zgleda bo treba risat začet, ker tole je pa tu mač
ni čudno, da je delo tam, kjer je, če slučajno taki kot si ti gor delajo
Ne znaš enega pametnega posta napisat,
prebrat ne znaš ..
če že znaš baje dvojino uporabljat, ostala slovnica pa ni tvoja vrlina, kajne
ne pa da prdiš tukaj čez moje poste
ker ljudje ne znajo brat, ne znajo napisati poštenega odgovora, se ne znajo brant, ampak samo neko pluvanje
men gre dobesedno na kozlanje, ker nekdo, ki ne zna brat, napiše da žalim
prav idiotsko se človeku že zdi,
sami sebi dokazujete, da ste slabi govorci, bralci
ker pomoje niti ne veste, kaj pomeni žalitev
prou jadne ste že s tem spucavanjem nad mano
s svojo malo četico,
kaj si toplo vodo odkrila sedaj
Oznake: osebno
Naročite se na
Objave [Atom]
