<meta name='google-adsense-platform-account' content='ca-host-pub-1556223355139109'/> <meta name='google-adsense-platform-domain' content='blogspot.com'/> <!-- --><style type="text/css">@import url(https://www.blogger.com/static/v1/v-css/navbar/3334278262-classic.css); div.b-mobile {display:none;} </style> </head><body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar/690642737755519268?origin\x3dhttp://bejbika.blogspot.com', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>


25. 6. 2007 @ 18:29

KMŠ ali KMS?



Resnično se začenjam spraševati ali je uradni naziv kluba KMŠ (o.p. klub mariborskih študentov) ali KMS, kjer bi S lahko predstavljal smrad, sumljivost, ****.
KMŠ pridobiva nazaj svoj sloves najbolj zanikrnega kluba v Ljubljani. In s tem nočem užalit nobenega Štajerca (razen ene bejbe), čeprav se klub imenuje po njih.
Po tleh razbitine, polita pijača, cigaretni ogorki. Okoli tebe malo morje prešvicanih, neumitih osebkov, katerih večina je vzela pretirano količino sredstva za povzročanje norosti. Res nisem vedela ali naj dekle poleg sebe, ki je začelo histerično skakati in podirati vse povprek, ko so zaigrali Domnovo "Banano" (predvidevam, da je dekle iz zgornjega dela Slovenije, saj Ljubljančani tega ne poslušamo), treščim/porinem ali naj pokličem rešilca, češ da je dobila epileptični napad. Da o temu, da ji je odpet bodi štrlel izpod majice, niti ne govorim. Am, bodiji so out :D
Res je, da je lokal poln vseh primerkov iz celotne Slovenije, ampak nekaj drži: Ko prideš v KMŠ, vse zavore popustijo. Enostavno vsi tipi si upajo pecat. Ne vem kdaj me je nazadnje osvajalo toliko moških v roku 30min. Da ne omenjam niti tega, da me je nekdo zvlekel na plesišče, kjer mi je hotel dokazati, da mu Justin pač ni všeč, ampak What goes around, comes around je enostavno najboljši komad ever. Jah, kar tolaži se fant ;).
Razumem, nekako mi je jasno, da moški smrdi po švicu, ampak dekle? Ali nobena ne spremlja Cosmoforuma, kjer se ves čas pogovarjamo, da je higiena prioriteta in da je pametno nositi s seboj vlažilne robčke vsaj, če nimamo deodoranta? Zgleda ne. Zgleda so ženske spregledale naše "poslanstvo" in se veselo prepuščajo toku 70ih. Samo čakala sem, da kakšna dvigne roko in name skaplja znoj z njenih dolgih kocin.
Da o 50centih vstopnine ne zgubljam besed! Jazbina kot bi mu lahko rekli z milo besedo in še plačat jim moraš, da greš notri. No, poleg tega pa vstopnino pobira zelo zoprna, zavijajoča baba. Važno, da je za varnost preskrbljeno in lahko bi v klub pretihotapil 10kil koke, samo da nimaš slučajno flaše vina. Ker koka gre samo tebi v žep ;).
Sicer sem z nekaterimi ljudmi s foruma tam preživela ogromno prijetnega časa, se noro zabavala, čeprav se nam je tudi kaka huda zgodila (mokre hlače, pa to ;)), ampak je klub enostavno izgubil svoj čar. Ali so krivi ljudje ali celotno osebje.
KMŠ, dajem ti dvojko (oceno). Samo zato, ker me nate veže veliko lepih spominov.


še 1x - tema nima nič z Mariborčani ali Štajerci. Govor je izključno o klubu in ljudeh v njem.


Ula. | 9 komentar/ji.





O meni.

. Moje ime: Ula
. Moje mesto: Ljubljana
. Država: Slovenija


Linki.

. The Naked office
. sexy neighbour ;)
. iStockphoto
. Urbana Slovenija
. Kontrast
. Elle
. Cosmopolitan

Posti.

. Torbice kot jih imajo "zvezde"
. Zlate pajkice ... drugič
. o moj bog
. Za Sani ... ker sije ...
. Timbaland
. Najbolj zaželeni samci leta 2007 po izboru revije ...
. 100 najvplivnejših zvezdnikov na znameniti lestvic...
. Najlepše noge
. Zakaj ...
. Ice, ice baby


Arhiv.

. maj 2007
. junij 2007
. julij 2007
. avgust 2007
. september 2007
. oktober 2007
. november 2007
. december 2007
. januar 2008
. februar 2008
. marec 2008
. april 2008
. maj 2008
. junij 2008
. julij 2008
. avgust 2008
. september 2008
. oktober 2008
. november 2008
. december 2008


Moje stvari.

Naročite se na
Objave [Atom]

web tracker

Powered by Blogger