Resnično se začenjam spraševati ali je uradni naziv kluba KMŠ (o.p. klub mariborskih študentov) ali KMS, kjer bi S lahko predstavljal smrad, sumljivost, ****. KMŠ pridobiva nazaj svoj sloves najbolj zanikrnega kluba v Ljubljani. In s tem nočem užalit nobenega Štajerca (razen ene bejbe), čeprav se klub imenuje po njih. Po tleh razbitine, polita pijača, cigaretni ogorki. Okoli tebe malo morje prešvicanih, neumitih osebkov, katerih večina je vzela pretirano količino sredstva za povzročanje norosti. Res nisem vedela ali naj dekle poleg sebe, ki je začelo histerično skakati in podirati vse povprek, ko so zaigrali Domnovo "Banano" (predvidevam, da je dekle iz zgornjega dela Slovenije, saj Ljubljančani tega ne poslušamo), treščim/porinem ali naj pokličem rešilca, češ da je dobila epileptični napad. Da o temu, da ji je odpet bodi štrlel izpod majice, niti ne govorim. Am, bodiji so out :D Res je, da je lokal poln vseh primerkov iz celotne Slovenije, ampak nekaj drži: Ko prideš v KMŠ, vse zavore popustijo. Enostavno vsi tipi si upajo pecat. Ne vem kdaj me je nazadnje osvajalo toliko moških v roku 30min. Da ne omenjam niti tega, da me je nekdo zvlekel na plesišče, kjer mi je hotel dokazati, da mu Justin pač ni všeč, ampak What goes around, comes around je enostavno najboljši komad ever. Jah, kar tolaži se fant ;). Razumem, nekako mi je jasno, da moški smrdi po švicu, ampak dekle? Ali nobena ne spremlja Cosmoforuma, kjer se ves čas pogovarjamo, da je higiena prioriteta in da je pametno nositi s seboj vlažilne robčke vsaj, če nimamo deodoranta? Zgleda ne. Zgleda so ženske spregledale naše "poslanstvo" in se veselo prepuščajo toku 70ih. Samo čakala sem, da kakšna dvigne roko in name skaplja znoj z njenih dolgih kocin. Da o 50centih vstopnine ne zgubljam besed! Jazbina kot bi mu lahko rekli z milo besedo in še plačat jim moraš, da greš notri. No, poleg tega pa vstopnino pobira zelo zoprna, zavijajoča baba. Važno, da je za varnost preskrbljeno in lahko bi v klub pretihotapil 10kil koke, samo da nimaš slučajno flaše vina. Ker koka gre samo tebi v žep ;). Sicer sem z nekaterimi ljudmi s foruma tam preživela ogromno prijetnega časa, se noro zabavala, čeprav se nam je tudi kaka huda zgodila (mokre hlače, pa to ;)), ampak je klub enostavno izgubil svoj čar. Ali so krivi ljudje ali celotno osebje. KMŠ, dajem ti dvojko (oceno). Samo zato, ker me nate veže veliko lepih spominov.
še 1x - tema nima nič z Mariborčani ali Štajerci. Govor je izključno o klubu in ljudeh v njem.