Sedim na kosilu. Sama seveda. Ja, sama sem bila, ker je to nekaterim resnično čudno. Znam it sama kam, znam naročit kosilo sama, znam spiti kavo sama. Ne rabim družbe, ker uživam sama s seboj;). No, sedim na kosilu, zopet se bašem z neko resnično nezdravo stvarjo. Priznam, pomfit in nekaj ocvrtega, zraven pa seveda berivka s paradižnikom. Pride 7 ljudi. In so vse ženske jedle samo solato. Motovilec + koruza. Nič kruha, nič drugega. Samo majhno skledčko solate. Zakaj se pojavlja v Sloveniji ta "solatni trend"? Ali ženska ne sme več naročiti konkretne hrane, ker se to ne spodobi? Resnično me ljudje presenečajo. Ravno tako vidim v trgovinah, kaj se kupuje. Pred menoj v vrsti neka bejba, ki kupuje hrano za otroka. Če bi bila jaz otrok, bi mater ubila v afektu, če bi me filala s tako hrano.
Nobeni nič ne manjka. Nehajte se obremenjevati s tem, kaj pojeste. Ker živi se samo 1x in če me pobere od kile krompirja, je bilo vsaj vredno. Raje umrt od krompirja kot pa od lakote. Ker eno zrno koruze ni še nikogar nasitilo.