<meta name='google-adsense-platform-account' content='ca-host-pub-1556223355139109'/> <meta name='google-adsense-platform-domain' content='blogspot.com'/> <!-- --><style type="text/css">@import url(https://www.blogger.com/static/v1/v-css/navbar/3334278262-classic.css); div.b-mobile {display:none;} </style> </head><body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar/690642737755519268?origin\x3dhttp://bejbika.blogspot.com', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>


8. 3. 2008 @ 16:30

Hitra obnova

Včeraj mi je Gregor zagrozil, če ne bom napisala novega posta, da bo primoram prebirati blog *** (zaradi miru na blog sceni, smo link cenzurirali ). In ker me skrbi za njegovo zdravje, se bom potrudila kaj spacati skupaj.
Zadnjega meseca se ne spomnim. Ker je minil s svetlobno hitrostjo. Mesec se je začel s počitnicami, ki so trajale vse do 18.2. No, ni čudno, da je mesec kar ušel.
Vikende sem preživljala po sumljivih prostorih na še bolj sumljivih koncertih. Glasba v nobenem primeru ni bila tisto, kar me je držalo tam. Vse se je dogajalo zaradi nje. Včasih sem se počutila kot modni dodatek. Sicer tak bolj cenen, ampak včasih tudi poceni stvari delujejo dobro.
Komaj čakam Elemental, ker je to prva hip hop stvar po rap petku izpred 2 mesecev (ok, Zlatko pač ne šteje, ker ga nisem poslušala lih). Pa ne zato, ker bi bila nek grozen fan, ampak ker moja ušesa potrebujejo rap infuzijo za moja ušesa in balzam za moje oči. Po vseh tistih groznih osebkih, ki hodijo v te prostore, kjer sem se zadrževala zadnji mesec.
Medtem, ko so ljudje vsi pocukrani preživljali Valentinovo s svojimi oh in sploh najdražjimi, sem ga jaz najprej na izpitu (dvema), nato pa z mojo najdražjo in njenim najdražjim in kolegom na Leaf-fatih na švicanju mikrofona. Delovali sva tako "zainteresirani", da so vse kadre, kjer gledava v strop, opazujeva zaletavanje muh v okno in štejeva lase na J. glavi, izrezali ven. Mislim, da je bilo prav očitno. Ampak vseeno naju je kamera ujela 1x, ko sva budno spremljali dogajanje na odru. Obe2 sva se strinjali, da je bilo to najinih najbolj mučnih 20min v tem mesecu. Darilo za Valentinovo? Prehlad. Nekdo me res "obožuje".
Konec meseca nas je zaneslo v štirko, na bobn in bas. Sicer dolgočasen party, preveč na hard, čeprav jaz že u izi d'n'b-a ne nosm, ampak sem dobila tako lep kompliment.
Ti pa tako lepo dišiš po skunku.
Ok, ker ga pač ne konzumiram in ker definitivno nisem hašišarka, po vsej verjetnosti moja dišava spominja na to. Ali pa mami uporablja kakšno novo pralno sredstvo, kar posledično pušča močan duh na mojih oblačilih. No, konec koncev ni važno. Pomembno je samo to, da dišim. Če že ne po parfumu, pa po hašišu.
V sredo me je dama odvlekla na kočevski party v Galo Halo. Sicer ne vem kaj so notr kadili, ampak prisežem, da sem bila cel četrtek počena. Glede na to, da nisem zaljubljena, je edina varianta ta, da je kočevska domačica dobra stvar. In kriva za moje četrtkovo norenje. Je bilo pa zanimivo. Nekdo je skočil z odra, udaril drago po pesi in padel po tleh. Jah, če skočiš, se prepričaj, da te bo kdo ujel. Spet sem jo cel večer lovila po prostoru. Ker Tamala po vsej verjetnosti še vedno čuva sedež poleg sebe na AA, bi bil čas, da han zasede ta prostor. Da Tamali ne bo dolgčas.
Danes pa delam hišo.
Zanemarjam moj facebook. Vsakodnevno me nadleguje nek moj "sokrajan" s Pule, ki me ma vsak dan vpraša, kdaj pridem v Pulo. In Uli se ne da odgovarjat in lepo ignorira. In če ne dobiš prvič odgovora, pa drugič, pa tretjič, čemu pišeš še četrtič, pa petič, pa šestič ... ?
Zadnje čase se okoli mene zbirajo sami swingerji. Ok, a delujem tako?
Vsakič znova se zasmejim, ko pomislim nate. Ker si moj sonček.
Dobrota je res kurba. Včasih želiš govort o eni stvari in hočeš, da te poslušajo. Ampak en konstantno menja temo in jo obrača sebi v prid, drug se niti noče pogovarjat o tej stvari, tretji te pa že zatre v kali. Kurc je edino to, ker s(m)o nekateri predobri in se pustimo nategnt vsakič znova in znova.

Tako, da ima gospodič kaj za prebrat. Sicer le kratka obnova samo nekaterih stvari. Enostavno nimam volje pisati o čemerkoli.

Oznake:



Ula. | 6 komentar/ji.





O meni.

. Moje ime: Ula
. Moje mesto: Ljubljana
. Država: Slovenija


Linki.

. The Naked office
. sexy neighbour ;)
. iStockphoto
. Urbana Slovenija
. Kontrast
. Elle
. Cosmopolitan

Posti.

. Izjava dneva
. Vsem mojim ...
. Pesem dneva
. Vzemi si me od zadaj
. Izjava dneva
.
. Naša mala deželica je zavita v žalost
. Kaj zaboga je narobe z določenimi ljubljanskimi kl...
. Za Niko
. Medtem, ko čakam na rezultate izpitov


Arhiv.

. maj 2007
. junij 2007
. julij 2007
. avgust 2007
. september 2007
. oktober 2007
. november 2007
. december 2007
. januar 2008
. februar 2008
. marec 2008
. april 2008
. maj 2008
. junij 2008
. julij 2008
. avgust 2008
. september 2008
. oktober 2008
. november 2008
. december 2008


Moje stvari.

Naročite se na
Objave [Atom]

web tracker

Powered by Blogger